Володимир Гройсман: «Робота і оплата праці українських громадян недооцінена»

10 Серпня 2016
Аа Аа

Кабмін в рамках нової програми реформування оцінки праці громадян та пенсійної системи працює над збільшенням заробітної плати та пенсій для громадян України, повідомляє Урядовий портал.

На засіданні Кабміну в понеділок Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів про пріоритетні завдання:

  • реформування системи оплати праці громадян України;
  • реформування пенсійної системи;
  • забезпечення економічного зростання.

На його переконання, робота і оплата праці українців недооцінені, адже кожен український громадянин має отримувати достойну «білу» заробітну плату та гарантії на майбутню достойну пенсію завдяки захищеній пенсійній системі. Також він наголосив на тому, що Україні необхідні інвестиції, які допоможуть підняти економіку та підвищити рівень життя населення.

Окремо Прем’єр-міністр виділив потребу в реформуванні української пенсійної системи. На порядку денному стояло питання забезпечення сучасних пенсій.

За словами Володимира Гройсмана, задача Уряду полягає в прийнятті рішень, які допоможуть збільшити пенсії, та водночас потрібно зважати на можливості Пенсійного фонду та економіки України.

«Ми над цим питанням працюємо, ми зараз зважуємо усі можливості економіки, що ми можемо запропонувати українським громадянам, і обов'язково це запропонуємо», – повідомив Володимир Гройсман, та додав, що Уряд вже найближчим часом презентує ідеї у цьому напрямку. При чому він зауважує, що кроки будуть конкретними та не популістичними.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments