Володимир Гройсман: «Час, коли центральна влада покривала тиск на бізнес, минув»

14 Липня 2016
Аа Аа

12 липня відбулася зустріч Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з представниками бізнесу щодо розгляду системних проблем стосовно порушення прав суб’єктів господарювання, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Володимир Гройсман наголосив на тому, що українському бізнесу заважають розвиватися контролюючі структури, які, користуючись своїм становищем, використовують можливості держави і створюють проблеми працюючому бізнесу, при тому, що розвиток бізнесу, на його переконання, є запорукою зростання національної економіки на рівні з залученням інвестицій і створенням належних умов для розвитку підприємництва.

Прем’єр-міністр окремо виділяє ДФС України, на яку було подано значну кількість скарг (прим. ред.: На гарячу лінію для скарг малого і середнього бізнесу).

«Всі ті, хто будуть пресувати бізнес, є класовими ворогами українського Уряду і моїми особисто», – заявив Володимир Гройсман і звернувся до представників контролюючих структур: «Я, як Прем’єр-міністр України, миритися з тим, що ви ходите займатися тиском на бізнес у своїх областях, районах, не буду. Ви будете "національними героями", вас буде знати уся країна. Якщо ви будете застосовувати закон для того, щоб тиснути на бізнес, виписувати їм невідомі, незрозумілі штрафи, доводити їх до судів, вигравати суди та продовжувати переслідувати бізнес, такого не буде», – сказав він, додавши, що замість пояснень йому потрібне розуміння контролюючими структурами, що ситуація має змінюватись.

Володимир Гройсман повідомив, що в Україні мають бути побудовані прозорі, партнерські відносини між бізнесом і контролюючими органами.

«Час, коли центральна влада покривала тиск на бізнес, минув. Я нікого не збираюся покривати, я збираюся карати тих, хто не дає можливості людям займатися власною справою», – зауважив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман анонсував проведення систематичних зустрічей з представниками бізнесу та контролюючими органами для забезпечення зворотного зв’язку. На його переконання, такі зустрічі дозволять покращити умови для ведення підприємницької діяльності.

«Національний бізнес має усвідомлювати необхідність продовження чесної сплати податків, що особливо важливо у такий складний час для країни», – сказав Володимир Гройсман.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments