Володимир Гройсман: «Бізнес треба носити на руках, а не давити»

22 Червня 2016
Аа Аа

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман планує забезпечити незмінність податкової системи на найближчі роки. Про це він заявив на прес-конференції за підсумками робочого візиту до Сполучених Штатів Америки.

Володимир Гройсман розповів про своє бачення податкової реформи, розкривши це питання у двох позиціях, зокрема, він говорив про незмінність податкової системи мінімум на 3-5 років та послаблення тиску на бізнес.

 «Нам  потрібно забезпечити незмінність системи податкової на мінімум 3-5 років. Не можна змінювати податки кожен рік, а особливо під новий рік. Бізнес не може нічого прогнозувати і нам потрібно послабити будь-який тиск податкової на бізнес. Це означає, що система обліку має бути спрощена. На цьому треба концентруватися, а не на тому, щоб переглядати ставки», – сказав Прем’єр-міністр.

У податкову реформу Володимир Гройсман планує закласти і відповідальність податківців.

«Я не буду терпіти, коли приходять до бізнеса, нараховують мільйонні штрафи, а потім просять за це відкати. Таких треба швидко саджати в тюрму», – заявив Прем’єр.

За його словами, цим питанням займається національне антикорупційне бюро, яке буде демонструвати значні успіхи у цьому питанні.

«Бізнес треба носити на руках, а не давити його постійно. У нас давлять тільки того, хто працює», – зазначив Гройсман.

Також, Прем’єр нагадав Уряду про плани щодо ліквідації непотрібних інспекцій (контролюючих органів).

«До 1 липня ми ліквідуємо всі інспекції. Я вважаю, що це буде гарним кроком і сигналом для бізнесу», – зауважив він.

Нагадаємо, про ліквідацію 18 контролюючих органів йшлося ще у 2014 році (прим. ред.: Постанова Кабміну № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 10 вересня 2014 року). З моменту прийняття Постанови в Україні ліквідовано діяльність 2 таких органів.

Фото: 112.ua

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments