Внесення змін до законодавчих актів у зв’язку з проведенням адміністративної реформи

29 Квітня 2016
Аа Аа

На сайті ДФС України був розміщений для ознайомлення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи».

Метою розроблення законопроекту є узгодження положень законодавчих актів України зі змінами, що відбулися в системі центральних органів виконавчої влади, зокрема, у зв’язку з утворенням Державної фіскальної служби України, визначення законодавчих умов належного функціонування органів ДФС, усунення можливих правових колізій, унормування термінологічного апарату та відповідних норм Податкового та Митного кодексів України щодо зазначених питань, а також уточнення посилання в окремих актах на центральні органи виконавчої влади, що припинили свою діяльність у зв’язку  з адміністративною реформою, зокрема, що стосуються діяльності Міндоходів, діяльності центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики для розмежування функцій та повноважень між Мінфіном та ДФС. 

При цьому законопроектом не передбачається зміна суті правовідносин у податковому та митному праві, які склалися на сьогоднішній день.

Свої зауваження та пропозиції до законопроекту можуть бути вислані платниками податку до 27 травня 2016 року на поштову адресу розробника: 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Регуляторно-правовий департамент.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments