Віталій Мущинін: «Соцвиплати переселенцям повністю розблоковано»

16 Червня 2016
Аа Аа

Перший заступник міністра соціальної політики України Віталій Мущинін під час зустрічі з громадськими активістами і переселенцями сказав, що соцвиплати внутрішньо переміщеним особам повністю розблоковано, а кошти для соціальних виплат містяться у повному обсязі і будуть виплачуватись без затримок і перешкод.

Віталій Мущинін зауважив, що розблокування соцвиплат стало можливим завдяки прийняттю постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою було внесено зміни до урядових постанов № 509 та № 637.

Документом передбачено скасувати необхідність у реєстрації внутрішньо переміщених осіб в органах Державної міграційної служби і створити механізм ефективного контролю для уникнення шахрайства з пенсійними картками. Останнє дозволить внутрішньо переміщеним особам без ускладнень отримувати виплати.

За словами Віталія Мущиніна, прийняття урядових постанов дозволило також забезпечити отримання соціальних виплат іноземцям.

За дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Міністерство соціальної політики України розгляне пропозиції та доопрацює постанови № 637 робочими групами із залученням громадськості.

За матеріалами Вісника.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments