Вирок сімейству Мессі: 21 місяць ув’язнення для сина і батька

06 Липня 2016
Аа Аа

Відомий у всьому світі нападник «Барселони» зі збірної Аргентини 29-річний Ліонель Мессі за рішенням суду засуджений до 21 місяця тюремного ув’язнення за звинуваченнями у несплаті податків. Той же самий строк отримав і батько футболіста – Хорхе Мессі.

Суд визнав Ліонеля і Хорхе Мессі винними у трьох епізодах податкового шахрайства за період з 2007 по 2009 рік. Йдеться про створення компаній-одноденок в Белізі, Уругваї та Швейцарії з метою ухилення від сплати податків від заробітку на іміджевих правах.

Футболіста звинувачували в тому, що він за допомогою панамської компанії вивів в офшор 4,1 млн євро. Сам Мессі у суді запевняв, що довірився батькові та юристам у веденні справ і нічого не знав про махінації.

Відповідно до іспанського законодавства людина може не відбувати тюремний термін у разі:

  • якщо вирок до 2-х років;
  • якщо це перший злочин.

Відповідно до цього Мессі скоріш за все сплатить штраф у 2 млн євро. Аналогічно може зробити і батько футболіста, але у цьому разі він заплатить штраф у розмірі 1,5 млн євро.

Варто зауважити, що Ліонель Мессі має величезні статки. У 2015 році він зайняв перше місце серед футболістів світу за розміром доходу, який складав на той період 74 млн євро.

За матеріалами «Українська правда».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments