Вимоги МВФ щодо скасування додаткового імпортного збору будуть виконані з 1 січня 2016 року

26 Листопада 2015 #ПДВ #МВФ #Олена Макеєва
Аа Аа

Таку заяву зробила заступник Міністра фінансів України Олена Макеєва на Українському Фармацевтичному Форумі Інституту Адама Сміта.

Олена Макеєва відзначила, що у Мінфіні активно працюють над виконанням вимог головного кредитора.

На Форумі також обговорювалось питання створення спеціального фонду, куди повинні акумулюватись кошти, отримані від введення ПДВ у розмірі 20 % на ліки. Час створення фонду залежить від того, коли проект буде ухвалено в парламенті. Також О. Макеєва наголосила на тому, що важливим є адміністрування коштів – вони мають доходити до споживача.

Кошти, що надійдуть до фонду, повинні витрачатись на компенсацію втрат населенню, понесених у зв'язку з подорожчанням ліків. У Мінфіні працюватимуть над розробкою такого механізму адміністрування коштів, який сприятиме максимально ефективній роботі системи та відповідатиме інтересам як держави, так і споживачів.

За повідомленням Interfax-Україна, О. Макеєва сказала, що проект податкової реформи був готовий ще у вересні, але у зв’язку із введенням альтернативного законопроекту (підготованого Комітетом ВРУ – прим. автора), голосування проекту у Верховній Раді відбудеться лише наступного тижня. Наразі триває активна співпраця депутатів з урядом з метою узгодження основних розбіжностей у двох варіантах реформи.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments