Використання товарів за межами господарської діяльності: що з ПДВ?

Аа Аа

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 07.03.2018 № 920/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що платник ПДВ за пунктом 198.5 статті 198 Податкового кодексу України (далі – ПК України) повинен нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ у разі використання товарів, послуг або необоротних активів, придбаних/виготовлених з ПДВ, поза межами господарської діяльності платника.

Причому, як зауважує контролюючий орган, вищезазначене правило пункту 198.5 статті 198 ПК України застосовується й у тому випадку,  коли податковий кредит при купівлі/виготовленyі таких товарів, послуг та необоротних активів так і не був сформований.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

Чи можливе використання ділових очікувань для прогнозування економічної активності в Україні, – дослідження НБУ

18 Липня 2018

Показник ΣОвердрафт в СЕА ПДВ: який порядок розрахунку?

18 Липня 2018

Порядок відображення у фіскальних чеках сум заокруглень, - ДФС інформує

18 Липня 2018

ДФС та Нацполіція проведуть експеримент щодо протидії ухиленню від сплати митних платежів

18 Липня 2018

Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

18 Липня 2018

Фізособа отримала дохід не від податкового агента: коли необхідно сплатити військовий збір з такого доходу?

18 Липня 2018

У зв’язку з реорганізацією, ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві втрачають статус окремих юридичних осіб

18 Липня 2018

Порядок припинення дії договору про визнання електронних документів за ініціативи підписувача, - ДФС інформує

18 Липня 2018