Військовим-ліквідаторам аварії на ЧАЕС піднімуть пенсії

Аа Аа

Законопроект щодо підвищення пенсій військовим, опрацьований Урядом та направлений 13 грудня 2017 року до РНБО, передбачає зміни і для ліквідаторів Чорнобильської катастрофи з числа військових строкової служби. Про це повідомив Міністр соціальної політики України А. Рева під час зустрічі 14 грудня 2017 року з представниками громадських організацій чорнобильців для вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, на якій обговорено нагальні соціальні проблеми.

А. Рева зазначив: «Правильно виписати критерії пенсійного забезпечення для всіх категорій чорнобильців – це робота не одномоментна, а покрокова. Нам потрібно жорстко запроваджувати статус, а особливості нарахування пенсій повинні бути прописані за єдиними правилами. І для вирішення проблеми треба діяти за чіткою парадигмою: приймати постанови частинами, визначати больові точки й ліквідовувати їх».

Отже, запропонований проект закону про підвищення пенсій військовим, врахувавши і категорію військових – ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, поетапно вирішує проблеми чорнобильців та дасть  можливість покращити їхнє пенсійне забезпечення. 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments