Виявлено і доведено! Насіров надав неправдиву інформацію щодо податкового боргу Укрнафти

19 Травня 2016
Аа Аа

Голова ДФС надав неправдиву інформацію про спеціальні дозволи щодо податкового боргу ПАТ «Укрнафта» з метою продовження таких дозволів. Про це заявила народний депутат від партії «Об'єднання “Самопоміч”» Вікторія Войціцька на своїй офіційній сторінці у Facebook, надавши відповідний доказ.

Відповідно до листа Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС в Сумській області, задекларовані суми податкових зобов'язань з рентної плати за користування надрами відображаються в інтегрованих картках за кожним видом обов'язкового платежу (за кожним видом корисних копалин).

 «В органах ДФС наявна вся необхідна інформація стосовно боргу в розрізі окремих спецдозволів, тому твердження про відсутність такої інформації не відповідає дійсності та є наданням неправдивої інформації на депутатське звернення», – зазначила Вікторія Войціцька.

На думку нардепа, навіть якщо автоматизована система обліку платежів не передбачає окремого сервісу щодо обліку нарахувань податкових зобов'язань з рентної плати у розрізі окремих спецдозволів, таку інформацію можна надати в ручному режимі шляхом виокремлення та систематизації.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments