Виїзд за кордон на ПМЖ: як отримати довідку про сплату або відсутність податкових зобов’язань?

08 Квітня 2021
Аа Аа

Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області роз’яснюють інформацію про те у які терміни та за якою формою фізична особа може отримати довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи для виїзду за кордон на постійне місце проживання.

Платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу Декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження Декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Довідка видається безоплатно на підставі заяви платника податків про видачу Довідки, за місцем податкового обліку.

Платникам податку – резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання довідка видається протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments