Відсьогодні стартує експеримент, покликаний унеможливити ухилення від сплати митних платежів

КМУ погодився з пропозицією Міністерства внутрішніх справ, Міністерства фінансів та Державної фіскальної служби стосовно  реалізації з 21 червня 2018 р. до 31 грудня 2018 р. експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів (далі — експериментальний проект). Про це йдеться у Постанові КМУ від 20 червня 2018 р. № 479 "Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів".

Як йдеться в документі, під час реалізації експериментального проекту:

- поліцейські мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях митної території України, в яких органи Державної фіскальної служби здійснюють митні формальності (далі — зони митного контролю), з метою виявлення фактів порушення митних правил;

- поліцейські та службові особи Міністерства внутрішніх справ мають право доступу до автоматизованої системи митного оформлення “Інспектор — 2006”.

Міністерству внутрішніх справ доручено визначити перелік поліцейських, які мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю, та довести його до відома Державної фіскальної служби та Адміністрації Державної прикордонної служби.

У свою чергу Державна фіскальна служба, разом з Міністерством внутрішніх справ має забезпечити у тижневий строк визначення порядку надання поліцейським та службовим особам Міністерства внутрішніх справ доступу до автоматизованої системи митного оформлення “Інспектор — 2006”. А також, разом з Адміністрацією Державної прикордонної служби забезпечити безперешкодний цілодобовий доступ в зони митного контролю поліцейських.

МВС та Мінфін подаватимуть щомісяця починаючи з 1 вересня 2018 р. звіти про результати реалізації експериментального проекту.

За результатами реалізації експериментального проекту, відомствами будуть подані пропозиції щодо внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

Чи можливе використання ділових очікувань для прогнозування економічної активності в Україні, – дослідження НБУ

18 Липня 2018

Показник ΣОвердрафт в СЕА ПДВ: який порядок розрахунку?

18 Липня 2018

Порядок відображення у фіскальних чеках сум заокруглень, - ДФС інформує

18 Липня 2018

ДФС та Нацполіція проведуть експеримент щодо протидії ухиленню від сплати митних платежів

18 Липня 2018

Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

18 Липня 2018

Фізособа отримала дохід не від податкового агента: коли необхідно сплатити військовий збір з такого доходу?

18 Липня 2018

У зв’язку з реорганізацією, ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві втрачають статус окремих юридичних осіб

18 Липня 2018

Порядок припинення дії договору про визнання електронних документів за ініціативи підписувача, - ДФС інформує

18 Липня 2018