Відсьогодні громадяни сплачуватимуть податок на розкіш

01 Липня 2016
Аа Аа

Як відомо з 1 липня ДФС України розсилає повідомлення-рішення та квитанції (платіжки) з сумами податку на розкіш власникам квартир площею понад 60 м2 і будинків – від 120 м2.

Власники такої нерухомості зобов’язані до 28 серпня заплатити суму, яка зазначена в квитанції. Податок сплатять також магазини, готелі і бізнес центри. Такої процедури потрібно буде дотримуватись раз на рік.

Крім того, власники квартир площею понад 300 м2 і будинків – від 500 м2 додатково заплатять до Держбюджету 25 тис грн. Теж саме стосується і автомобілів, які коштують більше 750 мінімальних зарплат.

Якщо платіжка не прийшла, але за площею нерухомість має обкладатись податком, то необхідно звернутися до місцевого відділення ДФС. Справа в тому, що майно громадян ще не в повному обсязі внесено в електронну базу держреєстру і, якщо в майбутньому виявиться, що за таку нерухомість не було сплачено податок, власникові доведеться погасити борг.

Отже, за кожен додатковий м2 власники нерухомості повинні сплатити відсоток від мінімалки (залежно від регіону).

Зокрема, 13 грн 78 коп сплатять жителі Київської, Чернівецької, Львівської та Хмельницької області, а 27 грн 50 коп сплатять жителі Сумської, Харківської і Дніпропетровської області.

За матеріалами Сегодня.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments