Відповідальність у разі недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, - позиція ВС

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду за результатами розгляду справи № 804/7745/16 ухвалив постанову від 19.09.2018 та дійшов висновку, що ототожнювати гарантії, визначені галузевою угодою та мінімальних державних гарантій в оплаті праці є помилковим.

За недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці роботодавець притягується до фінансової відповідальності, а за порушення положень галузевої угоди, що віднесено до сфери договірного регулювання фінансова відповідальність не настає і це не є порушенням встановлених законом мінімальних державних гарантій.

Зокрема,  юридичні та фізичні особи- підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі, недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці – у десятикратному розмірі мінімальної заробітної  плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Так, суть спору полягав в тому, що за результатами перевірки щодо додержання роботодавцем законодавства про працю та загальнообов’язкового державного соціального страхування, доплата працівникам за нічний час на підприємстві встановлена та виплачувалась у розмірі 30%; за роботу у вечірній час (з 18 до 22 години) доплата працівникам не здійснювалась.

В Територіальній галузевій угоді на 2014-2015 року, визначено, що оплата за роботу в нічний час проводиться до 40% (але не менше 35 %) годинної тарифної ставки (посадового окладу) за кожну годину роботи в цей час, оплата за роботу у вечірній час (з 18 до 22 години) передбачена в розмірі 20% годинної тарифної ставки за кожну годину роботи.  

Держпраці   вважає, що така ситуація , погіршує з чинним законодавством і угодами становище працівників. В свою чергу, підприємство вказувало на відсутність порушення мінімальних державних норм і гарантій в оплаті праці, оскільки працівникам за роботу в нічний час здійснювалась виплата в розмірі 30% годинної тарифної ставки, яка не нижча  визначеного законодавством розміру - 20% тарифної ставки (посадового окладу) за кожну годину (ст.108 КЗпП України).

Разом з тим, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду вказав, що за приписами Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії (ст.17), основні державні соціальні гарантії встановлюються законами.

Норми і гарантії в оплаті праці встановлені в статті 12 Закону України «Про оплату праці та Кодексом законів про працю України, і саме вони є мінімальними державними гарантіями.

Державне регулювання оплати праці, що визначено законодавством, полягає у встановленні розміру мінімальної заробітної плати та інших зазначених у законодавстві норм і гарантій оплати праці, в тому числі за роботу в надурочний та нічний час.

Поза цими межами здійснюється договірне регулювання оплати праці на основі системи угод, що укладається на державному (генеральна угода), галузевому (галузева угода), регіональному (регіональна угода) та виробничому (колективний договір) рівнях відповідно до Закону України «Про колективні договори та угоди».

 

 

 

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Підприємство планує здійснювати експортні операції: чи реєструватися суб’єктом ЗЕД?

21 Березня 2019

Як нарахувати пеню на занижену суму податкового зобов’язання при самостійному виправленні помилок, якщо з платежу є переплата?

21 Березня 2019

Платник податку на прибуток отримав поворотну фінансову допомогу: як це вплине на податковий облік?

21 Березня 2019

Фізособа протягом звітного року продала один автомобіль: чи подається декларація про майновий стан і доходи?

21 Березня 2019

Юрособа – платник ЄП отримав дохід, що перевищує 5 млн грн: який порядок оподаткування?

21 Березня 2019

Діяльність підприємця не внесена в Реєстр платників єдиного податку: які наслідки за її здійснення?

21 Березня 2019

Які документи необхідні особі, яка переобладнала авто та використовує біопаливо для отримання податкової знижки?

21 Березня 2019

Платник податку на прибуток надає поворотну фінансову допомогу: особливості оподаткування

21 Березня 2019