Відновлено соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам

16 Травня 2016
Аа Аа

Соціальні виплати відновлено 80 тисячам переселенців, які підтвердили своє проживання на території, підконтрольній українській владі. Про це в інтерв’ю «Апострофу» повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, зазначено на Урядовому порталі.

Віце-прем’єр нагадав, що Мінсоцполітики спільно з Пенсійним фондом та СБУ розпочало  роботу щодо припинення виплат тим особам, які мають статус вимушеного переселенця, але фактично проживають на території, непідконтрольній українській владі. З початку року СБУ передала близько 450 тисяч справ, де вони поставили під сумнів проживання людей на території, підконтрольній українській владі.

Павло Розенко зазначив, що із загального числа переселенців, яким були припинені соціальні виплати, за поновленням виплат звернулось  близько 80 тисяч осіб. При цьому він наголосив, що громадянам, яким припинено нарахування соціальних виплат, включаючи пенсію, за поновленням своїх виплат необхідно звертатись в управління Пенсійного фонду чи управління соціального захисту населення.

За словами Віце-прем’єра, багато людей, які потрапили в списки СБУ, отримували допомогу із бюджету як переселенці, але не проживали на підконтрольній Україні території, тому виплати були припинені цілком вмотивовано. 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments