В Ізраїлі можуть ввести ПДВ на операції з постачання електронних товарів і послуг

14 Березня 2016
Аа Аа

Як повідомляє 9tv.co.il з посиланням на Globes, податкове управління Ізраїлю знову схиляється до минулорічного рішення – ввести ПДВ на операції з постачання електронних товарів і послуг, придбані громадянами країни у нерезидентів, що не мають представництва в Ізраїлі. Рік тому ідея була визнана революційною. Її прийняття дозволить звести до мінімуму уникнення сплати податків великими іноземними компаніями, які продають товар ізраїльтянам.

В разі прийняття поправок до податкового законодавства країни, ПДВ введуть на товари і послуги, що продаються або надаються такими компаніями як Google, Facebook, Amazon, Netflix. При цьому ПДВ введуть також при купівлі електронних книг, програмного забезпечення, комп'ютерних ігор, навчальних курсів в Інтернеті. За оцінкою Globes, податкові зміни вплинуть на надання послуг в галузі комп'ютерної телефонії, інфраструктури Інтернету. Якщо закони змінять, то ПДВ будуть платити іноземні компанії, що надають послуги через електронний ринок азартних ігор, а казначейство отримає у вигляді додаткових доходів десятки мільйонів шекелів на рік.

Примітка: постачальник послуг або товарів для громадян Ізраїлю повинен буде сплачувати податок у повному обсязі, навіть якщо послуга надається не на території Ізраїлю.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments