В Україні впроваджують е-РРО Webkassa

У Мнфіні відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг.

За результатами засідання, було подано заявку на готовий працюючий програмний он-лайн продукт е-РРО Webkassa. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив пррезидент Асоціації виробників електричних товарів в Україні Олександр Громико.

"Скоро будь-який підприємець і навіть великий гіпермаркет зможе забути про поломки і обслуговування касового апарату, замінивши це залізо минулого на безкоштовно скачану програму Webkassa на планшет (смартфон), яка моментально відправить фіскальний чек в ДФС і дозволить контролювати свої продажі в режимі он-лайн. Аналогічна програма е-РРО Webkassa вже давно успішно працює в Казахстані і багато мереж магазинів на неї перейшли", - зазначив підприємець.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments