В Італії ведуться суперечки з приводу податку на проживання в готелях

22 Березня 2016
Аа Аа

Міністерство економіки Італії попросило владу комун не вводити податок на проживання в готелях у 2016 році, повідомляє Укрінформ з посиланням на L'Agenzia di Viaggi.

Заборона стане офіційною у разі схвалення Радою міністрів Італії такої ініціативи міністерства економіки. Комуни, які не встигли ввести податок, не зможуть цього зробити до 2017 року, а решта 745 – збільшити вже існуючий збір.

Ініціативу підтримали самі власники готелів, але з ними не згодні чиновники. На їхню думку, заборона на введення податку сповільнить розвиток міст. За 2015 рік 745 комун Італії зібрали з туристів 430 мільйонів євро, проте звіту про їхню долю поки не надали.

Генеральний директор асоціації власників готелів Federalberghi Алессандро Нукара висловив таку думку: «Ідея даного податку є помилковою, хоча б тому, що навіть невелика частина суми всіх зборів не витрачається на поліпшення туристичного сервісу», – зазначив Нукара, а також наголосив на тому, що Італія, порівняно з іншими країнами, і так зловживає зборами: «Податок на проживання у Римі в чотири рази вище, ніж у Парижі, де максимальна величина збору – 1,5 євро, а в інших європейських столицях і зовсім відсутня».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments