В ОАЕ боряться з економічною кризою новим податком на оренду нерухомості

05 Травня 2016
Аа Аа

В Дубаю вирішили поповнити місцевий бюджет за рахунок додаткового збору з орендованого житла, повідомляє BIN.ua з посиланням на газету «National».

«Податок буде складати 3 % від суми контракту на оренду приміщення і буде стягуватися з іноземців раз на місяць разом з комунальними виплатами», – йдеться у виданні.

Планується збирати не менше 1,5 тис доларів на рік із середньої двокімнатної квартири в столиці.

«Цей збір аналогічний тому, який вже тривалий час діє в Дубай», – зазначили в столичному муніципалітеті та додали: «В столиці цей податок менший на 2 %, у зв'язку з чим він не повинен мати істотного впливу на ринок».

«На тлі безпрецедентно високих цін на оренду нерухомості в ОАЕ, новий збір може виявитися одним з вирішальних чинників в ухваленні рішення про вибір квартири для оренди», – заявили в консалтинговому агентстві з питань нерухомості «Chestertons».

«Кожна дія викликає протидію, і тепер орендарі будуть битися з орендодавцями за те, щоб цей платіж був включений в суму контракту», – сказав представник агентства Діклан Макнотон та додав: «Ми очікуємо, що в цьому році більшість столичних наймачів і так будуть відмовлятися від свого поточного житла, а новий платіж тільки буде цьому сприяти».

За результатами опитувань в газеті «National», жителі ОАЕ поставилися до ініціативи влади критично.

«З кожним місяцем життя стає важче і дорожче», – підкреслив житель Абу-Дабі та повідомив: «Спочатку підвищення вартості парковки, потім збори в аеропорті, тепер збільшення вартості оренди».

Крім того, після введення податку на оренду житла влада оголосила про підвищення вартості користування послугами еміратських готелів на 4 %, незважаючи на регулярні введення додаткового мита в розмірі близько 150 дол. на добу під час проведення міжнародних виставок та інших заходів.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments