В кінці року буде підвищено мінімальний розмір пенсії на 10 %

08 Липня 2016
Аа Аа

З 1 грудня 2016 року на Україну чекає чергове підвищення мінімальної пенсії. Цього разу – на 10 %. Про це на телеканалі NewsOne заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми йдемо шляхом підвищення пенсій. І в цьому році буде щонайменше в 2 рази підвищено пенсії, принаймні мінімальний розмір пенсій. 1 травня відбулося перше підвищення – на 6 %, і на 10 % буде підвищення з 1 грудня 2016 року», – сказав Павло Розенко.

Віце-прем’єр-міністр зазначає, що питання підвищення пенсій лежить в контексті зростання економіки України і нині робиться все для того, щоб економіка запрацювала, зокрема, йде підготовка до необхідних економічних реформ.

«Працююча економіка призведе до зростання заробітної плати, до створення нових робочих місць, до збільшення доходів Пенсійного фонду України», – запевняє Павло Розенко і додає, що чекає дій від Верховної Ради України. На його переконання, потенціал ВРУ нинішнього скликання невичерпаний.

За словами Віце-прем’єр-міністра, Пенсійному фонду не вистачає щонайменше 145 млрд, аби виплатити навіть мінімальні пенсії.

«Сьогодні, при нинішніх невеликих пенсіях, дефіцит бюджету ПФУ, або дотація ПФУ з Держбюджету складає 145 млрд грн», – заявив Павло Розенко.

 Він переконаний, що весь додатковий економічний ресурс, який буде мати український уряд, буде спрямовуватись на збільшення обороноздатності країни і на зростання соціальних стандартів, у т. ч. пенсій.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments