В Каліфорнії корпорація «Walt Disney» отримає 267 млн доларів відрахувань зі сплачених податків

11 Серпня 2016
Аа Аа

В місті Анахайм (Каліфорнія) міська влада проголосувала за повернення одній з найбільших у світі корпорацій індустрії розваг – компанії «Walt Disney» – 70 % сплачених податків, повідомляє UBR з посиланням на Bloomberg.

Три готелі, підпорядковані корпорації, протягом 20 років забезпечували значні надходження до бюджету міста Анахайм, тому міською радою було прийнято рішення повернути Disney 267 млн доларів – 70 % від сплачених податків.

Disney планує витратити податкові відрахування на будівництво чергового готелю в Діснейленді, завдяки якому, згідно з прогнозами експертів, місцевий бюджет поповниться на 750 млн доларів за 40 років. Варто зазначити, що саме в Каліфорнії був створений перший Діснейленд.

Проте не всі згодні з додатковими відрахуваннями великим корпораціям. Так, мер Анахайма Том Тайт в колонці газети Orange County Register написав, що місто щороку виділяє 90 млн доларів на витрати, пов’язані з Діснейлендом, та зазначив, що додаткові витрати з міського бюджету призведуть до недостачі ресурсів на розвиток міста.

Джерело Los Angeles Times повідомляє, що мер вже 6 років виступає проти пом'якшення умов для великих корпорацій, які працюють в Анахаймі, а в минулому році Том Тайт не підтримав подовження мораторію на 30 років для корпорації Walt Disney на сплату податків з квитків в Діснейленд в обмін на суму 1 млрд доларів інвестицій в розвиток Діснейленду до 2024 року.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments