В Ізраїлі мультинаціональні інтернет-компанії будуть сплачувати 17 % ПДВ

12 Квітня 2016
Аа Аа

За офіційною заявою податкового органу Ізраїлю, мультинаціональні інтернет-компанії сплачуватимуть до місцевого бюджету податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 17 %, повідомляє РБК-Україна з посиланням на агентство Bloomberg.

До списку підприємств, які мають платити податки на комерційну діяльність, включено саме інтернет-компанії у зв’язку з тим, що на сьогодні торгівля зосереджена в Інтернеті. Таким чином, іноземна компанія буде вважатись «постійним представництвом», а отже, повинна буде  платити податки, навіть якщо присутність такої компанії є віртуальною.

«Нові податки принесуть в державну казну 100 мільйонів шекелів (26,5 млн дол.)», – підкреслили у податковому відомстві Ізраїлю.

В свою чергу, ізраїльські критики вважають, що нездатність уряду Ізраїлю брати податки з інтернет-компаній дає мультинаціональним корпораціям несправедливу перевагу над місцевим бізнесом та виділяють у зв’язку з цим американські IT-компанії: Facebook і Google, незважаючи на те, що в офіційному повідомленні відсутні будь-які посилання на конкретні компанії.

Фото: налогообложение в сфере ИТ (Ukr.Media)

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments