Узагальнений результат перевірок суб'єктів господарювання: зафіксовано порушення податкового законодавства більш, ніж половиною платників

29 Вересня 2015 (0)
Аа Аа

ДФС оприлюднила результати перевірок суб'єктів господарювання за січень-серпень 2015 року: за даними служби, 57% перевірених підприємців не дотримувались вимог податкового законодавства.

На сайті ДФС зазначено, що за результами перевірок платників, таким суб'єктам донараховано понад 490 млн грн ПДФО та штрафних санкцій. Окрім недонарахування податкових зобов'язань до бюджету, фіскальними органами виявлено численні випадки порушення трудового законодавства, а саме неоформлення належним чином понад 61 тис. найманих працівників.

Державна фіскальна служба акцентує увагу на важливості перевірок суб'єктів господарювання для стану бюджету, адже в результаті перевірок виявляються незареєстровані суб'єкти, подальша державна реєстрація яких забезпечує додаткові надходження до бюджету.

ДФС неодноразово наголошувала, що з метою збільшення дохідної частини державного і місцевих бюджетів, службою розробляються спеціальні заходи, проводяться перевірки, впроваджуються нові методики декларування, обчислення та сплати обов'язкових платежів (податків і зборів), пропонуються зміни в законодавство тощо.

Попередня стаття Наступна стаття