Успішний захист дисертації на тему «Наближення законодавства України про податок на додану вартість до права Європейського Союзу в контексті угоди про асоціацію»

10 Червня 2016
Аа Аа

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидат юридичних наук Федчишина Юрія Анатолійовича!!!

Юрій захистив дисертацію на тему «Наближення законодавства України про податок на додану вартість до права Європейського Союзу в контексті угоди про асоціацію» під керівництвом нашого експерта д.юн., проф. Гетманцева Данила Олександровича. У своїй роботі Юрій детально проаналізував основні ознаки, притаманні системі ПДВ в Європейському союзі, зіставив підходи в національному правовому регулюванні ПДВ держав Європи з вимогами права Європейського Союзу, а також порівняв ці підходи із нормами національного законодавства заради визначення критеріїв, які слід враховувати при наближенні норм національного податкового законодавства до європейського.

В роботі було висловлено ряд стратегічних пропозицій щодо внесення змін і доповнень до національного законодавства, спрямованих на апроксимацію положень нормативно-правових актів України із законодавством Європейського Союзу про ПДВ в контексті Угоди про асоціацію.

Сподіваємось, що висновки, викладені в роботі, стануть вагомим фундаментом для розбудови відповідного сегменту податкової системи України.

Нагадаємо, що Юрій Федчишин – один з експертів, який долучився до «іноземних» розділів Taxlink. Ви можете ознайомитися з результатами нашої спільної роботи, звертаючись до перекладів податкового законодавства інших держав:

http://taxlink.ua/ua/international_normative_acts/

Фото: golosua.com

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments