Уряд пояснив, як рахуватимуть пенсії та стаж по-новому

Кабмін на своєму засіданні 17 травня 2017 р. схвалив проект пенсійної реформи та направив його до Національної ради реформ. Очільник КМУ В. Гройсман звернеться до Президента з проханням провести засідання Нацради якнайшвидше.

Після розгляду проекту Нацрадою він буде спрямований до парламенту, повідомляють в прес-службі КМУ.

Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій» має запрацювати вже з 01 жовтня 2017 року, зокрема, йдеться про підвищення соціальних стандартів на 5 %. Це у свою чергу дозволить з 01 жовтня підвищити пенсії 9 млн пенсіонерів з 12 млн.

За словами В. Гройсмана, зараз Кабмін закладає можливість щорічної та автоматичної індексації пенсій – з урахуванням фінансових можливостей солідарної системи, але не менше ніж на 50 % росту середньомісячних зарплат за три роки та на 50 % індексу споживчих цін.

Проектом пропонуються єдині правила визначення розмірів пенсійних виплат. Зокрема, запроваджується нова формула нарахування пенсій за єдиним підходом для «старих» і «нових» пенсіонерів з використанням показника середньої зарплати на рівні 3764,40 грн (раніше - залежно від року призначення пенсії від 1197,91 грн до 3764,40 грн). Таким чином, відзначають в КМУ, показник, за яким розраховуються пенсії, буде підвищено майже утричі.

«Пенсійний вік залишається на рівні 60 років для людей, які мають страховий стаж 25 років», - пояснює В. Гройсман. Водночас запроваджується гнучкий коридор пенсійного віку та можливості компенсації відсутнього страхового стажу – громадяни, яким не вистачає років стажу, щоб задовольнити вимогу стосовно мінімального стажу, зможуть сплатити внески за відсутні роки (не більше 5 років).

Реформа передбачає скасування особливих умов виходу на пенсію, крім військовослужбовців. З урахуванням таких змін механізм відшкодування пенсій за віком на пільгових умовах буде замінено на сплату роботодавцем підвищеної ставки ЄСВ розміром 15 та 7 % за працівників, зайнятих на роботах, передбачених списками № 1 та № 2, що будуть розширені, та запровадження з 01 січня 2019 року через Накопичувальний пенсійний фонд накопичувальних професійних пенсійних програм для окремих категорій осіб віком молодше 35 років.

З 01 січня 2018 року скасовується право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров`я, соціального захисту та інших, «яким було вигідніше вийти на пенсію через низьку заробітну плату». Окрім того, Кабмін пропонує скасувати обмеження розміру пенсій працюючим пенсіонерам (85 % від розміру пенсії, але не менш 150 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили непрацездатність).

Додаткова потреба в коштах на проведення «осучаснення» пенсій з 01 жовтня 2017 року становить 11,2 млрд грн та близько 800 млн грн для того, щоб наблизити підвищення соціальних стандартів з 01 жовтня, а не з 01 грудня. Разом ця сума становить 12 млрд грн. Втім за 4 місяці 2017 року Уряд забезпечив надходження до ПФУ додаткових 7,9 млрд грн після підвищення мінімальної зарплати. Очікується, що до кінця року додаткові надходження до ПФУ становитимуть більше 4 млрд грн, що будуть спрямовані на виплату необхідних 12 млрд грн.

У 2018 році додаткова потреба в коштах на виплату «осучаснених» пенсій з урахуванням підвищення прожиткового мінімуму становитиме 30 млрд грн. Разом з тим додаткові надходження від ініціатив, передбачених законопроектом, та зростання власних надходжень ПФУ, що вже сьогодні відбувається, становитимуть у сумі якраз 30 млрд грн, яких буде достатньо для осучаснення і виплати пенсій у 2018 р., стверджують в Кабміні. Все, що перевищуватиме цей показник, ітиме на погашення дефіциту Пенсійного фонду та забезпечення стійкості пенсійної системи.

Презентація щодо урядової пенсійної реформи доступна за посиланням.

Попередня стаття Наступна стаття