Український бізнес пообіцяв не ухилятись від сплати податків

02 Лютого 2016 (0)
Аа Аа

За словами народного депутата Сергія Тарути, який є одним із ініціаторів об’єднання, така декларація дозволить розробити перспективний план розвитку економіки України, повідомляє Укрінформ.

«Податкова реформа – це тільки частина необхідної програми реформ. Ми повинні підготувати доктрину розвитку України, яка буде відображати частково і фіскальну політику. Вона є дуже важливою для залучення інвесторів. Якщо ми створюватимемо дуже неефективну і важко адміністровану податкову систему, це відлякуватиме інвесторів», – зазначив депутат.

До об’єднання увійшли небайдужі бізнесмени та громадські активісти. Представники  «Української бізнес ініціативи» планують залучити експертів для того, щоб за три місяці розробити детальний план розвитку. За оцінками Сергія Тарути, для залучення фахівців доведеться витратити близько 10 – 15 млн грн.

При реалізації соціальних проектів, що зазначені у декларації, будуть використані легальні кошти бізнесменів. Під цим підписались представники українського бізнесу, компанії, а також американські бізнесмени, які виявили цікавість до проекту.

Одним із першочергових завдань, на думку представників об’єднання, є збереження та створення нових робочих місць.

У декларації зазначається, що представники «Української бізнес ініціативи» зобов’язуються чесно сплачувати податки до бюджету та не фінансувати приховано політичні сили.

За словами Сергія Тарути, вже ведеться співпраця з авторами проекту податкової реформи, зокрема, з головою комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики Ніною Южаніною. Депутат сподівається на те, що через три місяці такої діяльності буде представлено результат спільної роботи і проект буде розглянутий парламентом та урядом.

До складу «Української бізнес ініціативи» увійшли: Сергій Тарута, співвласник корпорації «ІСД»; Віталій Антонов, президент «Концерну Галнафтогаз»; Євген Уткін, Президент і голова ради директорів КMCore; Віктор Пінчук, власник компанії EastOne; Віктор Цой, президент компанії MTI; Ігор Ліскі, Голова Ради директорів «Ефективні інвестиції»; Геннадій Буткевич, співвласник мережі супермаркетів АТБ; Андрій Гордійчук, співвласник компанії «Сварог»; Олег Бахматюк, власник «Укрлендфармінгу»; Ігор Мазепа, генеральний директор ІК «Concorde Capital»; Лев Блейзер, співвласник компанії «SigmaBleyzer» та інші.


Попередня стаття Наступна стаття