Український бізнес пообіцяв не ухилятись від сплати податків

02 Лютого 2016
Аа Аа

За словами народного депутата Сергія Тарути, який є одним із ініціаторів об’єднання, така декларація дозволить розробити перспективний план розвитку економіки України, повідомляє Укрінформ.

«Податкова реформа – це тільки частина необхідної програми реформ. Ми повинні підготувати доктрину розвитку України, яка буде відображати частково і фіскальну політику. Вона є дуже важливою для залучення інвесторів. Якщо ми створюватимемо дуже неефективну і важко адміністровану податкову систему, це відлякуватиме інвесторів», – зазначив депутат.

До об’єднання увійшли небайдужі бізнесмени та громадські активісти. Представники  «Української бізнес ініціативи» планують залучити експертів для того, щоб за три місяці розробити детальний план розвитку. За оцінками Сергія Тарути, для залучення фахівців доведеться витратити близько 10 – 15 млн грн.

При реалізації соціальних проектів, що зазначені у декларації, будуть використані легальні кошти бізнесменів. Під цим підписались представники українського бізнесу, компанії, а також американські бізнесмени, які виявили цікавість до проекту.

Одним із першочергових завдань, на думку представників об’єднання, є збереження та створення нових робочих місць.

У декларації зазначається, що представники «Української бізнес ініціативи» зобов’язуються чесно сплачувати податки до бюджету та не фінансувати приховано політичні сили.

За словами Сергія Тарути, вже ведеться співпраця з авторами проекту податкової реформи, зокрема, з головою комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики Ніною Южаніною. Депутат сподівається на те, що через три місяці такої діяльності буде представлено результат спільної роботи і проект буде розглянутий парламентом та урядом.

До складу «Української бізнес ініціативи» увійшли: Сергій Тарута, співвласник корпорації «ІСД»; Віталій Антонов, президент «Концерну Галнафтогаз»; Євген Уткін, Президент і голова ради директорів КMCore; Віктор Пінчук, власник компанії EastOne; Віктор Цой, президент компанії MTI; Ігор Ліскі, Голова Ради директорів «Ефективні інвестиції»; Геннадій Буткевич, співвласник мережі супермаркетів АТБ; Андрій Гордійчук, співвласник компанії «Сварог»; Олег Бахматюк, власник «Укрлендфармінгу»; Ігор Мазепа, генеральний директор ІК «Concorde Capital»; Лев Блейзер, співвласник компанії «SigmaBleyzer» та інші.


Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Спрощенці, яким дозволено здійснювати діяльність в сфері страхування, - ДПС інформує

21 Жовтня 2020

«Адреса реєстрації» та «адреса фактичного місця проживання» в заявах за ф. № 1-ДР або № 5-ДР при заповненні іноземцем

21 Жовтня 2020

Видача недійсного фіскального чека при придбанні товарів чи наданні послуг: які дії споживачів?

21 Жовтня 2020

Право внутрішньо переміщеної особи на податкову знижку за витратами на оренду житла, - ДПС інформує

21 Жовтня 2020

Повідомлення про прийняття працівника на роботу можливо подавати за допомогою програмного забезпечення, - ДПС

21 Жовтня 2020

Одиниці обліку пального та спирту етилового: що використовується в CЕАРП та СЕ?

21 Жовтня 2020

Припинення ФОП – платника екоподатку: подання ліквідаційної декларації

21 Жовтня 2020

Обслуговування вантажного авто: чи включати до витрат підприємця на загальній системі?

21 Жовтня 2020