Українці скаржаться на ДФС

05 Лютого 2016
Аа Аа

Безперечним лідером за кількістю скарг, що надійшли до бізнес-омбудсмана від підприємців, серед державних органів є Державна фіскальна служба України (ДФС).

ТОП 10 державних органів, на які найбільше скаржаться українці, представив у четвер на прес-конференції бізнес-омбудсман Альгірдас Шемета, повідомляє Interfax-Україна.

За словами бізнес-омбудсмана, за весь період роботи його офісу з 20 травня 2015 року, більше 40 % від усіх скарг стосувалось діяльності органів ДФС. Згідно зі звітом, за четвертий квартал 2015 року бізнесмени виявили своє невдоволення діяльністю органами ДФС у 110 скаргах, тоді як на Міністерство юстиції надійшло лише 12 скарг.

Альгірдас Шемета зазначив, що зі всіх скарг на органи ДФС 10 % скарг стосуються проблем електронного адміністрування ПДВ, 7 % – затримки з відшкодуванням ПДВ, 4 % – перевищення повноважень працівниками податкових і фіскальних органів під час перевірок і 3 % – проблеми з митним оформленням.

Як зазначено у звіті, за 2015 рік офіс бізнес-омбудсмана отримав 585 скарг на держоргани, серед яких 216 – лише за четвертий квартал.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments