Україна та МВФ домовилися про нову трирічну програму

Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленості щодо нової трирічної програми співпраці в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) (близько $5,52 млрд). Про це стало відомо за результатами телефонної розмови Президента України Володимира Зеленського з  директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою. 

«Наша розмова з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою була дуже конструктивною. Втішений, що ми знайшли повне порозуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ. Вдячний парламенту, Уряду та всій нашій команді за невтомну роботу заради України. Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця», – зазначив Володимир Зеленський.

Як повідомляється в офіційному прес-релізі МВФ, Крісталіна Георгієва під час телефонної розмови висловила вдячність Президенту Володимиру Зеленському за вражаючий прогрес, досягнутий ним і його Урядом у справі просування реформ і продовження розумної економічної політики. Директор-розпорядник МВФ також запевнила Президента в готовності МВФ підтримати політичну програму влади з виведення економіки на шлях більш високого зростання.

«Символічно, що  Staff-Level Agreement за новою програмою підтримки з МВФ ми отримали саме в 100 днів Уряду. Підтримка з боку таких великих системних інституцій — маркер довіри до країни. А отже, для нас будуть дешевші ресурси — для всього бізнесу і всіх українців це означає, що економіка зростатиме швидше, буде більше робочих місць, вищі зарплати», — прокоментував подію Прем‘єр-міністр Олексій Гончарук.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

"Операції з легалізації доходів виявляємо завдяки ризико-орієнтовному підходу", - П. Чернов

30 Вересня 2020

В Україні тестуватимуть посадових осіб митних органів з питань кваліфікації та благонадійності

30 Вересня 2020

Чи зазначає підрядник (субпідрядник) – платник ПДВ у розпорядчому документі про облікову політику про застосування касового методу?

30 Вересня 2020

Яка відповідальність передбачена за несвоєчасну сплату ПДФО за наслідками декларування доходів?

30 Вересня 2020

Яким чином нараховують та сплачують єдиний внесок за себе члени фермерського господарства?

30 Вересня 2020

Кредитні спілки: які права та ризики учасників?

30 Вересня 2020

Продаж товарів в магазині на території ринку: чи можна бути підприємцем - єдинником 1-ої групи?

30 Вересня 2020

Особливості розстрочення грошових зобов’язань (податкового боргу) платника податків

30 Вересня 2020