Україна і Малайзія підписали Угоду про уникнення подвійного оподаткування

05 Серпня 2016
Аа Аа

Президент України Петро Порошенко відвідав Малайзію, де в місті Куала-Лумпур в його присутності підписали Угоду про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та другий Міністр фінансів Малайзії Датук Джохарі бін Абдул Гані, повідомляється на офіційному сайті Президента України.

Угода врегулює стягнення податків на доходи, які зараховуються до бюджетів різних рівнів.

В документі закладені умови уникнення подвійного оподаткування та оподаткування пенсій, доходів державних службовців, артистів, спортсменів та студентів в Україні та Малайзії.

В Угоді передбачено такі ставки оподаткування:

На зустрічі сторони домовилися в цьому році запустити Українсько-малайзійську торгову комісію та підписали ще низку документів про співпрацю, зокрема:

  • договір про взаємну правову допомогу у кримінальних справах, який допоможе українським та малайзійським правоохоронним органам спільними зусиллями розслідувати кримінальні провадження, попереджувати злочини, а також конфісковувати незаконно отримані доходи, що ефективним способом вирішить питання екстрадиції;
  • угоду про видачу правопорушників, завдяки якій країни будуть співпрацювати для видачі правопорушників, які вже на своїй території будуть очікувати вироку та будуть притягнені до відповідальності.

За словами Президента, підписані документи допоможуть посприяти укріпленню ділових контактів між країнами, а також залученню малайзійських інвесторів, які сьогодні необхідні українському енергетичному сектору, галузі логістики тощо. На переконання Петра Порошенка, для малайзійських інвесторів в Україні є перспективні напрямки.

Президент зауважив, що наша країна має низку цікавих проектів для спільної участі. З результатів зустрічі також стало відомо, що сторони обох країн зацікавлені у розширенні двосторонніх торговельно-економічних відносин, зокрема у:

  • співпраці в реалізації космічних програм;
  • поставці українських продуктів харчування та ліків;
  • наданні українських транспортних літаків для оборонного комплексу.
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments