У Румунії був прийнятий закон про податкову амністію

Даним законом скасовуються окремі види податкових зобов’язань для груп платників податків, які провадять визначену законом діяльність або належать до визначених категорій платників.

Закон має 3 основних акценти, внаслідок яких були скасовані певні податкові зобов’язання:  

  1. Рекласифікація незалежної діяльності;
  2. Надання допомоги особам на час відрядження за межами Румунії;
  3. Звільнення від податкового обов’язку осіб, які отримують дохід нижче рівня встановленої законодавством мінімальної заробітної плати.

Таким чином, скасовано різниці між основними податковими зобов’язаннями та відповідними додатковими зобов’язаннями, що утворились у зв’язку з рекласифікацією незалежної діяльності за податкові періоди до 1 липня 2015 року, не сплачені до дати набрання чинності цим Законом (23 липня 2015 року). Податковим органам заборонено нараховувати податкові зобов’язання за періоди до 1 липня 2015 року, що утворились у зв’язку із рекласифікацією незалежної діяльності.

Відмінності між основними податковими зобов'язаннями та/або допоміжними податковими зобов'язаннями в результаті рекласифікації сум, наданих на час відрядження працівникам, що здійснюватимуть професійну діяльність за кордоном, скасовано за податкові періоди, що закінчуються до 1 липня 2015 року та податкові зобов’язання з яких не було виплачено станом на дату набрання чинності цим Законом (23 липня 2015 року).

Внески у фонди соцстрахування та відповідні допоміжні податкові зобов’язання, попередньо встановлені, були скасовані на період з 1 січня 2012 року до 30 червня 2015 року для фізичних осіб, чиї доходи, на підставі яких розраховуються такі внески, нижні за встановлену законодавством мінімальну заробітну плату (брутто).

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments