У поточному році платники отримають відшкодування ПДВ у розмірі 119,7 млрд грн, - М. Продан

У 2017 році сума бюджетного відшкодування ПДВ орієнтовно сягне 119,7 млрд грн. Це на 25,3 млрд грн більше, ніж показник минулого року. Про це заявив в. о. Голови ДФС Мирослав Продан під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

«У грудні ми отримали орієнтовну заявку на відшкодування податку на додану вартість на рівні 13,4 млрд грн. Це рекордний показник. Середньомісячна заявка до цього - 10,5 млрд грн. Ми розуміємо, що це пов’язано з експортом підприємств сільськогосподарського виробництва, тобто сьогодні аграрії надзвичайно активно експортують свою продукцію», – зазначив Мирослав Продан.

Крім того, за його словами, на сьогодні відсутні будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ, оскільки весь  процес автоматичний.

«Однак, на моє глибоке переконання, акцентувати увагу потрібно не на відшкодуванні ПДВ, а на його адмініструванні. Правильні процеси адміністрування, переведення їх в автоматичний режим дозволять уникнути будь-яких приводів для перевірок», – підкреслив Мирослав Продан.

Попередня стаття Наступна стаття