У платника ПДВ змінилася назва вулиці: як діяти?

Аа Аа

У разі зміни даних про місцезнаходження (місце проживання) платника ПДВ проводиться перереєстрація такого платника шляхом подання реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».

Оскільки в результаті перейменування назви вулиці, міста, селища, зміни поштового індексу тощо вносяться зміни у відомості про місцезнаходження юридичної особи та місце проживання фізичної особи – підприємця, що містяться в ЄДР, то це є підставою для здійснення перереєстрації платника ПДВ. Перереєстрація проводиться шляхом подання реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація». Про це наголосила ДФС у Житомирській області.

Це випливає з норм пункту 183.15 статті 183 Податкового кодексу України та пунктів 4.1, 4.2 розділу IV Положення № 1130. Зазначимо, що подати цю заяву слід протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ. У реєстраційній заяві платник ПДВ зазначає дані станом на дату заповнення заяви, у тому числі критерії, за якими станом на дату заповнення заяви особа відповідає статусу платника ПДВ згідно з розділом V «Податок на додану вартість» Податкового кодексу України.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

ЄСВ на суму зарплати осіб з інвалідністю нараховується ФОП – роботодавцем на загальних підставах, - ДФС

19 Червня 2018

Змінили основне місце обліку - отримайте нові посилені сертифікати відкритих ключів ЕЦП

19 Червня 2018

Верховний Суд щодо принципу співмірності при відшкодуванні працівникові середнього заробітку

19 Червня 2018

"Єдинник" використовує землю малолітніх дітей: чи сплачувати земельний податок?

19 Червня 2018

Вплив переоцінки незавершеного будівництва на об'єкт оподаткування податком на прибуток, - ДФС інформує

19 Червня 2018

У яких випадках видається довідка про підтвердження статусу податкового резидента України?

19 Червня 2018

Платіжні доручення при погашенні податкового боргу: заповнюємо правильно

19 Червня 2018

Чи необхідно дитячим таборам, в яких діти відпочивають за путівками, утримувати туристичний збір?

19 Червня 2018