У платника ПДВ змінилася назва вулиці: як діяти?

У разі зміни даних про місцезнаходження (місце проживання) платника ПДВ проводиться перереєстрація такого платника шляхом подання реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».

Оскільки в результаті перейменування назви вулиці, міста, селища, зміни поштового індексу тощо вносяться зміни у відомості про місцезнаходження юридичної особи та місце проживання фізичної особи – підприємця, що містяться в ЄДР, то це є підставою для здійснення перереєстрації платника ПДВ. Перереєстрація проводиться шляхом подання реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація». Про це наголосила ДФС у Житомирській області.

Це випливає з норм пункту 183.15 статті 183 Податкового кодексу України та пунктів 4.1, 4.2 розділу IV Положення № 1130. Зазначимо, що подати цю заяву слід протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ. У реєстраційній заяві платник ПДВ зазначає дані станом на дату заповнення заяви, у тому числі критерії, за якими станом на дату заповнення заяви особа відповідає статусу платника ПДВ згідно з розділом V «Податок на додану вартість» Податкового кодексу України.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments