У липні до Савіка Шустера може нагрянути податкова міліція

27 Червня 2016
Аа Аа

Савік Шустер в ефірі своєї програми «Шустер LIVE» дізнався про наміри податкової міліції пред’явити йому підозру вже персонально. Про це сказав колишній заступник глави Адміністрації Президента, член політради ВО «Батьківщина» Андрій Сенченко, повідомляє еizvestia.com.

Андрій Сенченко розповів, коли саме Шустеру очікувати візиту податківців. Відповідно до його слів, планується, що в липні податкова міліція за дорученням Президента України Петра Порошенка пред’явить персональну підозру Савіку Шустеру з метою закрити ефір програми «Шустер LIVE» і змусити телеведучого залишити країну.

«У мене є стовідсоткова інформація, що відразу після закриття весняної сесії, після того як депутати роз’їдуться відпочивати, податкова міліція по команді Президента і його оточення збирається пред'явити підозру – вже персонально Вам. Мета одна – видавити за межі країни і закрити ці ефіри», – заявив Андрій Сенченко.

За словами політика, завадити візиту податкової міліції до Савіка Шустера зможуть тільки самі громадяни.

 «Єдиний спосіб, як стати цьому на заваді, – це громадська думка. Тільки ми з вами, громадяни, можемо захистити свободу слова в нашій країні», – загітував Андрій Сенченко.

Нагадаємо, центр зайнятості анулював журналістові Савіку Шустеру дозвіл на роботу в Україні.

Податківці повідомляли, що слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у м. Києві відкрито кримінальне провадження стосовно телеведучого Савіка Шустера. За даними фіскальної служби, Савік Шустер не надав до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про отримані доходи та ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб на суму понад 2,1 млн грн.

17 червня Наказ Київського центру зайнятості, який забороняв журналістові Савіку Шустеру працювати в Україні було скасовано.

«Окружний адміністративний суд м. Києва скасував незаконний Наказ Київського центру зайнятості яким була введена заборона Савіку працювати в Україні, як іноземцю», – повідомляв адвокат Савіка Шустера Ярослав Романчук.

Фото: espreso.tv

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments