У Києві викрито три конвертаційні центри із загальним обігом у 700 млн

Аа Аа

За повідомленням ДФС України, співробітниками податкової міліції після проведення низки обшуків в офісах, будинках та автомобілях учасників незаконної діяльності вилучено значну кількість готівки,  печатки фіктивних підприємств, «чорну» бухгалтерську документацію, різноманітні технічні пристрої та інші докази злочинної діяльності. При цьому під час обшуків працівникам правоохоронних структур чинився опір, у тому числі і збройний, проте обійшлося без постраждалих.

Також на банківські рахунки підприємств з ознаками фіктивності накладено арешт, внаслідок чого заблоковано значні грошові кошти.

Встановлено, що діяльність деяких конвертаційних центрів не обмежувалась виключно територією Києва, а незаконні послуги фінансового характеру надавались також підприємствам у Харкові та Дніпропетровську, що підтверджує міжрегіональний статус цих незаконних структур.

Незаконні послуги фінансового характеру полягали в мінімізації податкових зобов’язань та незаконній конвертації грошових коштів підприємствам реального сектору економіки. Загальні збитки держави, завдані незаконною діяльністю даними конвертаційними центрами, сягають близько ста мільйонів гривень.

За фактом вчинення злочинів, що полягають в ухилянні від сплати податків, фіктивного підприємництва, правоохоронцями відкрито кримінальні провадження за статтями 191, 205 та 212 Кримінального кодексу України.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments