У Франції пропонують частково заморозити зниження ставки податку на прибуток

До Ради міністрів Франції 06 березня 2019 року був поданий законопроект, який стосується призупинення зниження ставки податку на прибуток (CIT) у Франції.

Цей законопроект включений до змісту того ж законопроекту, що стосується податку на цифрові послуги (податок GAFA), і має на меті поступове зниження стандартної ставки податку на прибуток для компаній з доходом 250 млн євро і більше. Таке зниження ставки передбачене на період цього податкового року, тобто з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року.

Згідно із вище зазначеним проектом закону, замість ставки податку на прибуток у розмірі 31% від оподатковуваного прибутку підприємства, що перевищує 500 000 євро ( як передбачалося у фінансовому законопроекті на 2018 рік) надалі буде застосовуватись ставка у розмірі 33,1/3%. Втім, ставка податку на прибуток у розмірі 28% все одно застосовуватиметься на перші 500 000 євро оподатковуваного доходу підприємства.

Як зазначено у фінансовому законопроекті на 2018 рік, починаючи з або після 1 січня 2020 року і надалі, прогресивне зниження ставки податку на прибуток у Франції (до 25%, до 2022 року) буде продовжуватись.

Цей законопроект був поданий до французького парламенту за прискореною процедурою та буде обговорюватися обома палатами протягом наступних декількох тижнів, перш ніж буде прийнята остаточна редакція закону.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments