У ДФС спростували безповоротну втрату 3 ТБ інформації

19 Квітня 2016
Аа Аа

На сайті ДФС України повідомляється про відновлення втраченої інформації. За результатами проведення внутрішньої перевірки було встановлено, що збій в роботі автоматизованої системи «Управління документами» призвів до втрати електронних копій внутрішніх документів, а також частини зовнішньої кореспонденції, яка надходила до фіскальної служби.

«Наразі документи в електронному вигляді відновлені відповідно до оригіналів, які зберігаються у паперовому вигляді», – повідомляє прес-служба ДФС України.

За інформацією з джерела, причиною збою у системі стала: застарілість обладнання; неналежного рівня обладнання; неможливість забезпечення належних умов для розташування серверів та іншого обладнання; належного рівня захисту інформації.

Отже, інформаційні системи ДФС працюють у штатному режимі, але перед фіскальною службою залишається відкритим питання всіх перерахованих причин збою.

Нагадаємо, за допущення цього прикрого інциденту були притягнені до дисциплінарної відповідальності відповідальні особи. З посади було знято заступника директора департаменту розвитку IT Дороніна Д.В.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments