У цьому році не варто очікувати переходу на загальну систему оподаткування

12 Серпня 2016
Аа Аа

Заступник міністра фінансів України Євгеній Капінус розповів, що відомство не планує в поточному році скасовувати спрощену систему оподаткування, повідомляє Громадське телебачення.

За словами Євгенія Капінуса, в Мінфіні переконані, що спрощену систему зможуть відмінити лише за існування належних умов для переходу на загальну систему оподаткування.

Він додав, що в Україні умови для спрощення загальної системи тільки починають створюватися, що дозволить бізнесу, який на сьогодні знаходиться на спрощеній системі оподаткування, перейти і при цьому не отримати негативного ефекту.

Заступник міністра фінансів повідомив про сподівання відомства щодо переходу спрощенців на загальну систему без значних втрат для бізнесу.

Варто зазначити, що в інтерв’ю DT.UA Євгеній Капінус констатував факт, що завдяки спрощеній системі український мікробізнес досі живий і функціонує.

Він зазначив, що Мінфіну необхідно докласти значних зусиль, щоб створити умови, за яких бізнес відчуватиме себе на загальній системі так само комфортно, як і на спрощеній. На його переконання, для цього необхідно забезпечити максимально плавний перехід на загальну систему.

Нагадаємо, Голова ДФС України Роман Насіров зазначав, що у податковому відомстві не йде мова про скасування спрощеної системи оподаткування, а лише про зміни у підходах, які штовхають бізнес до маніпуляцій. Він заявив, що підприємці на єдиному податку – це та група ризику, котру податківцям важко контролювати.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments