"У 2019 році 84% проваджень про ухилення від сплати податків закрили через відсутність складу злочину", - О. Гончарук

Тільки в 2019 році 84% проваджень про ухилення від сплати податків, - просто закрили: у більшості з них елементарно не було складу злочину. Це значить, що правоохоронці дуже «професійно» притісняли бізнес та заважали йому працювати. Про це заявив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Перший пленарний тиждень буде насиченим на події — депутати мають розглянути низку надважливих законопроектів для країни, в тому числі і економічних!

В переліку дуже правильні ініціативи, за прийняття яких я боровся задовго до прем’єрства. Тепер від їх ухвалення буде залежати успіх анонсованих нашої командою реформ та покращення бізнес-клімату України.

Серед важливих — законопроект по зменшенню тиску на бізнес. Всі ці схеми з відкриттями кримінальних проваджень та податковими перевірками під надуманим приводом, які фактично паралізують роботу підприємства, - мають піте у минуле. Подумайте, тільки в 2019 році 84% проваджень про ухилення від сплати податків, просто закрили — в більшості з них елементарно не було складу злочину. Це значить, що правоохоронці дуже «професійно» притісняли бізнес та заважали йому працювати.

В порядку денному — законопроект про вдосконалення публічних закупівель, який сприятиме розвитку здорової конкуренції на ринку. Не менш важливий — №1066 про перезавантаження влади. Наша мета — якомога більше прибрати бюрократію з державних установ та зробити роботу людей там комфортною. Прийняття та звільнення людей на держслужбу точно не має бути проходженням всіх дев’яти кіл пекла, про які писав Данте.

Плюс сьогодні парламент має розглянути складні законопроекти №1053 і №1073. Вони непопулярні, бо мають подолати тіньовий обіг товарів та послуг. Проте важливо вже зараз почати конструктивну дискусію з цього питання, яка запуститься з прийняттям їх у першому читанні. Тоді на майданчиках комітетів ради, експертів та громадськості можна буде виправити недосконалі норми та положення", - йдеться у повідомленні чиновника.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments