У 2016-му Венецію буде вигідніше відвідувати більше, ніж на 3 дні

24 Березня 2016
Аа Аа

У Венеції податкове нововведення для туристів. Відтепер, мандрівник, який перебуває у місті на воді менше трьох днів, буде платити податок за підвищеною ставкою, а саме на 3 – 6 євро більше, повідомляє Укрінформ з посиланням на La Nouva Venezia.

Таку ідею запропонували члени італійської політичної організації «Рух п'яти зірок», тим самим вони хочуть захистили Венецію від туристів, які приїжджають у місто менше, ніж на тиждень. За підрахунками, всі туристи, які прибувають до Венеції на автомобілі або автобусі, повинні будуть платити на 3 євро більше (середня вартість податку на проживання туриста в готелі), а в період високого сезону – 6 євро.

У такий спосіб уряд планує зменшити кількість короткострокових туристів, які вносять менші кошти до бюджету, що в майбутньому дозволить відшкодувати «короткочасне» перебування гостей Венеції.

Отже, порада від TaxLink – приїздіть у Венецію більше, ніж на 3 дні та отримуйте грошові бонуси, а також, додатково, туристичну картку Imob, якою можна скористатись, наприклад, для оплати прогулянки на поромі або для відвідування міського музею зі знижкою 20 %.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments