Трамп намагається повернути офшорні доходи до США

16 Червня 2017 (0)
Аа Аа

Президент США Дональд Трамп збирається ініціювати податок на репатріацію на офшорні доходи в розмірі 10 процентів замість існуючих 35. Також у ЗМІ повідомляється, що Президент буде відстоювати зниження ставок податку на малий бізнес, індивідуальних підприємців та хедж-фонди до 15 процентів з 39, 6 процентів.

Також в Конгресі розглядається інший законопроект з податкової реформи, ініційований Спікером палати представників Полом Райаном. В будь-якому випадку, республіканці, які контролюють обидві палати Конгресу, будуть доробляти існуючі пропозиції, якщо останні хочуть провести першу широкомасштабну податкову реформу з 1986 року.

З аналізу існуючих пропозицій слід виділити, що Дональд Трамп намагається встановити ставку корпоративного податку на рівні 15 %, незважаючи на негативні ефекти бюджетного дефіциту. План Спікера палати представників відрізняється тим, що ставка податку буде знижена до 20 %, а не 15 %.

Республіканці планують використовувати процес узгодження бюджету задля прийняття податкової реформи, що в свою чергу означає, що для прийняття закону необхідно буде отримати просту більшість голосів. Майже всі демократи, швидше за все, виступлять проти податкового закону, якщо він істотно зменшить податкові ставки для багатих американців і корпорацій.

За матеріалами CNBS

Попередня стаття Наступна стаття