Торгово-промислова палата не сплатила 30 млн грн податків

22 Березня 2016
Аа Аа

Торгово-промислова палата України вже втретє піддалась обшуку. На цей раз обшук проводили працівники фіскальної служби у зв’язку із фактом ухилення службовими особами ТППУ від сплати податків на загальну суму понад 30 мільйонів гривень.

«Неодноразові запити слідчого про надання документів фінансово-господарської діяльності службовими особами Торгово-промислової палати були проігноровані. Ухвала слідчого судді про надання первинних документів також залишена без виконання, відповідні документи підприємством не надано. Оскільки підприємством ігноруються законні вимоги слідчого з надання документів, з метою встановлення об’єктивної істини, на підставі ухвали слідчого судді, працівниками фіскальної служби проводиться обшук за адресою знаходження офісного приміщення Торгово-промислової палати», – йдеться у повідомленні на сайті ДФС України.

21 березня 2016 року в приміщенні ТППУ за адресою вул. Велика Житомирська, 33 з 10.00 до 18.00 проводився обшук. Співробітники фіскальної служби мали на меті знайти документи, пов'язані з фінансово-господарською діяльністю ТППУ.

Дії зі сторони фіскальної служби прокоментували адвокати ТППУ Денис Ципін та Руслан Мітітел, які впевнені, що така активність слідчих – один із способів психологічного тиску на керівництво палати, повідомляє Hubs.

«Цього разу прийшла черга ДФС, при цьому податківці прийшли з сокирою. Окремі народні депутати такими методами намагаються домогтися контролю над палатою шляхом зміни керівництва», – прокоментував Денис Ципін.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments