TaxLink & Watsons – нові горизонти співпраці

04 Березня 2016
Аа Аа

Лідер українського ринку роздрібної торгівлі товарів для краси та здоров'я Watsons став клієнтом платформи TaxLink.

Ряди клієнтів TaxLink стрімко поповнюються. Нещодавно одним із нових користувачів стала відома компанія, яка має мережу магазинів косметики, парфумерії та товарів для дому по всій Україні.

Компанія Watsons входить до складу міжнародної корпорації AS Watson Group – лідера світового ринку роздрібної торгівлі формату Drogerie та є однією з найбільших мереж якісних товарів для краси і здоров'я на українському ринку. Після комплексної реорганізації на початку 2011 року, магазини Watsons стали ще більш зручними для покупця, розширили свій асортимент і вивели якість обслуговування на новий рівень. На сьогодні торговельна мережа налічує 210 магазинів і 28 аптек в найбільших містах України.

Taxlink – успішний інформаційний онлайн-ресурс, який сконцентрував в собі доступ до всіх необхідних знань з практики та теорії податкового права та дотичних до податкового права галузей від професійної команди юристів, адвокатів, бухгалтерів та аудиторів, які працюють задля якісного обслуговування клієнтів.

Якщо Ви хочете дізнаватись першими про всі податкові новини, отримувати відповіді на питання щодо оподаткування та маєте бажання позбавити себе від проблем з податковою плутаниною – приєднуйтесь до користувачів Taxlink.

Дякуємо, що обираєте TaxLink. Ми з радістю працюємо для Вас.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments