TaxLink стала медіа партнером Комітету з податкового та митного права Асоціації правників України

01 Липня 2016
Аа Аа

Ми працюємо для того, що Ви першими дізнавались про новини та основні події в галузі податкового права. Відтепер наша платформа є медіа партнером Комітету з податкового та митного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році, що об'єднує більше 6 тисяч правників у сильну та впливову професійну спільноту, яка є потужним голосом правничої громади нашої країни. 

Асоціація правників України ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

Асоціація правників України  є однією із найбільших та найактивніших організацій, яка заявила про свою юридичну позицію не лише в Україні, але й за кордоном.

Податкова платформа TaxLink неодноразово висвітлювала діяльність Комітету з податкового та митного права Асоціації правників України, а відтепер наші користувачі матимуть змогу подивитись та прочитати новини про заходи Комітету, до яких раніше не мали доступу, на нашій платформі.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments