Taxlink – платформа податкових знань для суддів

Ми ледь не щодня переконуємось у тому, що податкове законодавство є настільки динамічним, що правозастосовна практика в більшості випадків навіть не встигає розглядати спори, що базуються на чинному законодавстві. Будь-яке видання з податкового права вже через рік, а то й декілька місяців стає морально застарілим.

Подолання цієї проблеми стає можливим лише за допомогою інформаційно-аналітичних електронних баз даних, які розвиваються паралельно зі змінами податкового законодавства. Саме в цьому полягає основне завдання Taxlink – спільного проекту юридичної компанії Jurimex та Національної школи суддів України.

Як зазначається на порталі Національної школи суддів: «Розпочавши розробку Taxlink, ми прагнули розробити ресурс, який би дозволив якісно, глибоко та прозоро проаналізувати податкові проблеми у форматі «crowd science» – громадянська наука, надавши можливість брати участь у обговоренні та впливати на остаточні рішення не тільки обраному колу осіб, визначених державою, але й усім фахівцям у сфері оподаткування».

30 жовтня 2015 року на засіданні Національної школи суддів експерт Taxlink, викладач Національної школи суддів, доктор юридичних наук, професор Данило Гетманцев презентував платформу, окресливши її можливості на даному етапі, а також напрямки подальшого розвитку та вдосконалення.

В результаті обговорення було резюмовано, що Taxlink здатен допомогти у підвищенні кваліфікації суддів, а також у підтриманні її на належному рівні, необхідному для виконання повноважень судді. І вже найближчим часом платформа буде презентована судівській спільноті.

Національною школою суддів було прийнято рішення рекомендувати Taxlink для роботи суддям адміністративних судів.

Саме тому ми з гордістю повідомляємо, що відтепер до вдосконалення нашої бази знань долучатиметься і суддівський корпус.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments