Сума середньої заробітної плати за час затримки розрахунку при звільненні працівника: чи сплачується ЄСВ?

21 Червня 2016
Аа Аа

Представники Державної фіскальної служби України у своєму листі № 12817/6/99-99-13-02-03-15 від 09.06.2016 року надали роз'яснення зокрема щодо нарахування єдиного соціального внеску з доходів у вигляді суми середньої заробітної плати, нарахованої на підставі рішення суду за час затримки розрахунку при звільненні працівника.

Так, аналізуючи положення частини 7 статті 7 Закону України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та норми, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2010 року № 1170, податківці дійшли  висновку, що відшкодування, нараховані працівникам на час затримки розрахунку при звільненні, не є базою нарахування єдиного соціального внеску. Адже пунктом 5 розділу І Постанови № 1170 прямо вказується на те, що дані виплати не є базою нарахування єдиного внеску.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments