Строкові трудові договори для вчителів пенсійного віку

18 Квітня 2019 #трудовий договір
Аа Аа

У 2017 році був прийнятий Закону України «Про освіту», який дав старт освітній реформі. Наразі  Уряд дійшов й до реформування системи загальної середньої освіти, тому вніс на розгляд ВРУ законопроект № 10204 «Про повну загальну середню освіту». Вразі ухвалення документ може запрацювати із 2020 року.

Головними нововведеннями законопроекту є: запровадження сертифікації педагогічних працівників з 1 січня 2019 року, а також створення нової педагогічної посади — асистента дитини з особливими освітніми потребами (тьютора). Варто зазначити, що в Прикінцевих та Перехідних положеннях законопроекту є й інші цікаві норми щодо припинення дії безстрокових трудових договорів із педагогічними працівниками:

«Набрання чинності цим Законом є підставою для припинення безстрокового трудового договору з педагогічними працівниками державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, яким виплачується пенсія за віком, згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України. Протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом керівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками цих закладів освіти, яким виплачується пенсія за віком, з одночасним укладенням з ними (за їх згодою) трудових договорів строком від одного до трьох років або звільнити їх згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments