США застосує санкції у разі фактичного невиконання угод по FATCA

10 Серпня 2016 #FATCA #США
Аа Аа

Міністерство фінансів США буде перевіряти юрисдикції, які підписали/погодилися підписати, але так і не ввели в дію міжурядові угоди по FATCA та не надали план по фактичній імплементації американського закону про оподаткування іноземних рахунків, повідомляє TaxToday з посиланням на IRS.

Перевірка, які саме країни не імплементували міжурядову угоду по FATCA, розпочнеться з 1 січня 2017 року. Таким чином буде оцінено, чи дійсно конкретна юрисдикція здійснює реальні заходи для введення в дію міжурядової угоди по FATCA.

В разі якщо юрисдикція не пройде перевірку, така юрисдикція, а також фінансові організації на її території матимуть 60 днів для  прийняття необхідних заходів.

На сьогодні IRS презюмує, що фінансові організації, розташовані у вищезазначених юрисдикціях, повністю дотримуються FATCA, тому з платежів, які надходять зі Сполучених Штатів на їх адресу, не утримується 30 %.

Зазначається, що країни, які погодилися, проте так і не ввели в дію міжурядову угоду по FATCA, мають граничний термін до кінця поточного року, щоб надати міністерству фінансів США:

  • докладне пояснення, чому досі не імплементовано відповідну міжурядову угоду;
  • план кроків, направлених на імплементацію вимог FATCA;
  • терміни виконання кожного кроку зазначеного плану.

В свою чергу Мінфін США буде перевіряти виконання цих кроків і стежити за дотриманням термінів.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments