Сплачуємо ЄСВ за новими рахунками

28 Липня 2016 #ЄСВ
Аа Аа

Головне управління ДФС у Закарпатській області на своєму Інтернет сайті розмістило інформацію про відкриття нових рахунків для сплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Такі зміни контролери пов'язують з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2015 року № 892.

Так, розмістивши інформацію про нові рахунки, податківці наголошують, що сплата за ними відбуватиметься вже починаючи з 01 серпня 2016 року.

При цьому, сплачувати необхідно лише на рахунки, які були відкриті територіальним органам ДФС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на які відповідні платники податків були зареєстровані. 

Зазначимо, що Головне управління ДФС у Закарпатській область є першопроходцем у опублікуванні нових рахунків для сплати ЄСВ. При цьому, згідно до вже загадної нами постанови Кабінету міністрів України, встновлено цілий ряд територіальних органів ДФС, які підлягають реорганізації.  

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments