Сьогодні останній день, коли можна буде відмовитися від спрощеної системи оподаткування у ІІІ кварталі

17 Червня 2016
Аа Аа

Державна фіскальна служба нагадує, що відповідно до підпункту 298.2.2 пункту 298.2 статті 298 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755 – VI (далі – ПК України), платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв'язку з переходом на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв'язку з переходом на сплату інших податків і зборів.

Заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування суб'єкт господарювання подає не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу.

Таким чином, для переходу на сплату інших податків і зборів з нового календарного кварталу, суб'єкту господарювання – платнику єдиного податку необхідно подати відповідну заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку кварталу.

Отже, останнім днем подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з III кварталу 2016 року буде 17 червня 2016 року.  

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments