Служба зайнятості призупинила рішення наказу щодо анулювання Шустеру дозволу на роботу в Україні

28 Квітня 2016
Аа Аа

26 квітня Шустер подав заяву до Державної служби зайнятості (Центрального апарату) стосовно наказу Київського міського центру зайнятості від 25.04.2016 № 54.

Державна служба зайнятості (Центральний апарат) призупинила дію рішення Київського міського центру зайнятості щодо анулювання дозволу на застосування праці громадянина Канади Савіка Шустера в Україні до з'ясування обставин після письмового звернення Шустера до керівництва служби, повідомляє Державна служба зайнятості у Facebook.

«Приймаючи наказ № 54, Київський міський центр зайнятості діяв у межах своїх повноважень виключно в рамках правового поля. Разом із тим, хочу відмітити, що служба зайнятості – це вже не стара архаїчна структура. Ми знаходимось у стані реформи і завжди відкриті до будь-кого. До мене надійшла заява громадянина Савіка Шустера і, реагуючи на цей документ, ми призупиняємо рішення наказу до з’ясування обставин. Таким чином, на сьогоднішній день, дозвіл на застосування праці громадянина Канади Шустера № 43388 є дійсним до з'ясування обставин», – повідомив виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Як відомо, Державна служба зайнятості (Центральний апарат) повідомляла, що Київський міський центр зайнятості у наказі від 25.04.2016 № 54 анулював дозвіл № 43388 на застосування праці громадянина Канади Савіка Шустера у ТОВ «СавікШустерСтудія» на посаді генерального директора.

«Зазначений дозвіл було анульовано відповідно до пункту 25 Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 № 437. Згідно із пунктом 25 згаданого Порядку дозвіл анулюється у разі встановлення недостовірності даних, що містяться у поданих роботодавцем документах. Так, 22.04.2016 до державної служби зайнятості надійшов лист від Державної фіскальної служби України про те, що відносно громадянина Канади Савіка Шустера здійснюється кримінальне провадження № 32015000000000198, внесене Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби зайнятості України 05.10.2015 до Єдиного реєстру досудових розслідувань», – написано у повідомленні.

Згідно з пунктом 24 Порядку, підставою для відмови у продовженні дозволу є відбування іноземцем чи особою без громадянства на момент оформлення дозволу покарання за скоєння злочину або здійснення стосовно нього кримінального провадження.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments